JESTEŚ TUTAJ  

Zajęcia

 

Nasza misja to rozwój robotyki i nowoczesnych technologii wśród dzieci i młodzieży. Zadaniem zajęć jest rozwijanie uczestników pod względem intelektualnym, przekazanie podstawowej wiedzy w zakresie informatyki oraz matematyki. Ponadto udział w zajęciach wpływa na rozwój emocjonalny, uczy pracy zespołowej, kreatywnego myślenia oraz nieszablonowych rozwiązań.

 

Udział w programach FIRST sprawia, że uczestnicy poznają świat - zatem poszerzają również swoje horyzonty kulturowe oraz obyczajowe. Tak niewinna na pozór zabawa klockami i uczestnictwo w zawodach rozwija wśród uczestników cechy charakterologiczne jakie są lub będą pożądane na rynku pracy, nie tylko lokalnym ale także i globalnym.

 

Zajęcia regularne - prowadzone raz w tygodniu, 1,5h = 2x 45 minut.

Zajęcia indywidualne podzielone na specjalizacje: programowanie, projekt badawczy lub lider drużyny.

 

FLL Junior 5 - 8 lat - Program skupia się na rozwijaniu umiejętności miękkich takich jak sztuka prezentacji i pracy w grupie oraz w etapie wstępnym podstaw robotyki z klockami LEGO Technic. Od września uczestnicy budują własne robotyczne makiety z klocków LEGO WeDo na oficjalny turniej. Program FLL jr umożliwia również uczestnictwo drużyny w pokazach w swoim kraju, gdzie demonstrują i opowiadają o swoich odkryciach związanych z tematyką sezonu. Jego celem jest wprowadzenie dzieci do bardziej rozwiniętego etapu jakim jest FLL.

 

 

 

 

 

 

right

FLL 8 - 14 lat - to program, który skupia się na tworzeniu autonomicznych robotów zbudowanych z zestawów klocków LEGO Mindstorms Education i przygotowanie tych robotów pod tematykę konkursu ogłaszanego przez FIRST.

 

Pierwszym etapem FLL jest zbudowanie i zaprogramowanie robota oraz przygotowanie projektu badawczego na temat ogłoszony w danym sezonie. Kolejnym krokiem jest wzięcie udziału w zawodach organizowanych na całym świecie i zmierzenie się z innymi drużynami.

 

 

 

           Edukacja wstępna

                    

 

               Edukacja PRO STEAM

                    

 

           TURNIEJ OFF-SEASON

                    

 

             Sezon budowy

                    

 

           Turniej FLL

                    

 

        Półfinały FLl

                    

 

mISTRZOSTWA FLL

   

 

 2020 © Spice Gears

Spice Gears Academy to rozwój robotyki i nowoczesnych technologii wśród dzieci i młodzieży.
produkcja www.polapani.pl

Spice Gears Poland Sp. z o.o.
Świerkowa 14-16
23-200 Kraśnik
biuro@sgpoland.pl
NIP: 7151943200

        www.sgacademy.pl        

1
07:18
   niedziela, 27 września 2020 roku