Sklep ten wykorzystuje pliki typu cookies, by umożliwić jak najwyższy poziom usług. Dlatego, np. dane dotyczące sesji użytkownika lub preferencji językowych są przechowywane na komputerze użytkownika. Bez plików typu cookies zakres funkcjonalny sklepu jest w dużym stopniu ograniczony. Jeżeli nie wyrażasz zgody, kliknij tutaj. Zamknij (X)
Kontakt

ZWROTY / WYMIANA TOWARU

Prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności kuriera. W przypadku zauważenia uszkodzeń lub braku towaru należy sporządzić protokół szkody, na podstawie którego będzie przyjęta reklamacja.

ZWROT i WYMIANA TOWARU:

Zwrotu towaru bez podania przyczyny można dokonać w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracany towar nie może posiadać śladów użytkowania, oraz musi zawierać oryginalne opakowanie. Zamawiający dokonuje zwrotu na własny koszt. Natomiast sprzedający zwraca koszty poniesione w wyniku dokonania zakupu nie później niż wciągu 14 dni od dnia otrzymania informacji od kupującego.

W momencie gdy zakupiony towar posiada wady techinczne uniemożliwiające jego prawidłowe funkcjonowanie a naprawa jest niemożliwa następuje wymiana towaru za porozumieniem z kupująym.

Zapisz się i bądź z nami na bieżąco!

Otrzymuj informację o promocjach i kuponach zniżkowych wprost na Twoja skrzynkę mailową!

04:34
   niedziela, 05 kwietnia 2020 roku